e-płytki24

świat płytek i łazienek

nowoczesna łazienka
Łazienka

Nowoczesna łazienka

Obecnie największą popularnością cieszą się projekty łazienek utrzymane w nowoczesnym stylu. Pojawiają się płytki ścienne w dużych rozmiarach, nowoczesne umywalki, wanny i kabiny prysznicowe. Również panele i baterie prysznicowe, szafki łazienkowe są utrzymane w nowoczesnym stylu.

Ogrzewanie podłogowe

W nowoczesnych łazienkach bardzo często stosuje się również ogrzewanie podłogowe, które jest idealnym rozwiązaniem. Ciepła podłoga w łazience sprawia, że woda, która spadnie na podłogę szybko wysycha. Po wyjściu z wanny, czy spod prysznica staje się na ciepłej i przyjemniej powierzchni, a nie na zimnych płytkach.

Remont łazienki jest poważnym wydatkiem, dlatego też powinien być dobrze przemyślany. Sklepy z elementami wyposażenia łazienek oferują szeroki wybór rożnych produktów, od płytek łazienkowych ściennych i podłogowych, po-przez armaturę, taką jak bateria prysznicowa, bateria wannowa, wylewki umywalkowe, aż po elementy ceramiczne, takie jak umywalki, wanny, sedesy itp.

Spłuczki podtynkowe

Inwestorzy decydują się na budowę podtynkowych spłuczek do toalety, zabudowanych baterii prysznicowych, w tym również baterii trój-otworowych. Wykonanie wszelkich prac związanych z remontem łazienki warto powierzyć fachowcom, którzy zapewnią najwyższą jakość wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *