e-płytki24

świat płytek i łazienek

color terra płytki
Różne

Color Terra, czyli ponadczasowe piękno

Ceramika Color oferuje swoim klientom towar najwyższej jakości. Jest to spółka z polsko – włoskim kapitałem. Dzięki temu wszystkie płytki wyprodukowane przez firmę Ceramika Color charakteryzują się wysoką jakością oraz stylowym, a jednocześnie nowoczesnym wzornictwem, które nawiązuje do najnowszych, światowych trendów. W swojej ofercie firma ma produkty najwyższej jakości. Jej potwierdzeniem są zdobyte Atesty PZH; Zakładu Higieny Komunalnej oraz Zakładu Ochrony Radiologicznej i Radiobiologii oraz Certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki o zgodności naszych wyrobów z Polską Normą.

Ceramica Color

Dzięki temu klienci mają całkowitą pewność, że wyroby wyprodukowane przez Ceramika Color są nie tylko piękne, ale i bezpieczne. Jedną z ciekawszych propozycji jest ceramika Color Terra, nawiązująca do klasyki. Płytki fakturą przypominają naturalny kamień dzięki temu sprawdzą się w bardzo różnorodnych aranżacjach. Pięknie będą wyglądać zarówno w zestawieniu z klasyczną armaturą, jak i nowoczesnym wyposażeniem łazienki.

Przedsiębiorstwo stawia na najnowocześniejsze technologie, dlatego modernizuje istniejąc park maszynowy, a także nieustannie inwestuje w nowe urządzenia. Wszystko po to, aby oferować swoim klientom produkty spełniające ich wszystkie oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *