e-płytki24

świat płytek i łazienek

biel w łazience
Łazienka

Biel w łazience

W kolejnym sezonie w łazienkach znów króluje krystaliczna biel. To wybór zarówno modny, jak ponadczasowy – biel w łazience jest klasyczna oraz można przełamywać ją dowolnymi dodatkami w kontrastujących, intensywnych barwach. Biała łazienka świetnie sprawdzi się w małej łazience. I wcale nie musi być nudna!

Mała łazienka

Białe płytki są stworzone wręcz do najmniejszych łazienek, na przykład w bloku. Optycznie powiększają pomieszczenie i sprawiają, że wydaje się bardziej przestronne. Biel rozprasza światło, co daje wrażenie czystości. Białe płytki na ścianie można ułożyć w oryginalny sposób, łącząc je z płytkami ciemniejszymi. Warto wybrać jednak białe płytki dobrej jakości i z ciekawą fakturą i designem. Idealnie sprawdzą się tutaj płytki Nowa Gala.

Biel jest nudna?

Biel w łazience może być nudna. Wystarczy jednak odpowiednio zestawić faktury i różne odcienie oraz dobrać dodatki przełamujące sterylny charakter bieli. Mogą to być intensywnie różowe dywaniki, akcesoria, takie jak pojemniki na mydło, czy nawet ręczniki. W żadnym innym pomieszczeniu biel nie jest tak odpowiednia, jak w łazience. To miejsce, które zawsze powinno być czyste, a podkreślenie tego faktu przez biel wydaje się być dobrym pomysłem na nowoczesną aranżację łazienki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *